شهرداری خامنه

امروز : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , April 15 , Monday - ساعت ۱۶:۴۹:۴۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 خرداد 1398 - 07:27
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 14529
 • یک دستگاه خودروی آمبولانس حمل متوفی مجهز به یخچال توسط شهرداری خامنه خریداری شد

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه از طرح نوسازی ناوگان موتوری شهرداری خامنه خبر داد. وی با اشاره به اینکه قدمت زیاد و فرسوده بودن خودروهای ناوگان موتوری شهرداری، بهره وری سازمانی را تحت الشعاع خود قرار داده است، افزود: با توجه به هزینه زیاد نگهداری خودروهای […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه از طرح نوسازی ناوگان موتوری شهرداری خامنه خبر داد.
  وی با اشاره به اینکه قدمت زیاد و فرسوده بودن خودروهای ناوگان موتوری شهرداری، بهره وری سازمانی را تحت الشعاع خود قرار داده است، افزود: با توجه به هزینه زیاد نگهداری خودروهای فرسوده، ناوگان موتوری فعلی شهرداری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و سالانه هزینه بسیار زیادی صرف نگهداری از این خودروها می‌شود.
  نیکورأی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های شهرداری خامنه استفاده بهینه از ماشین‌آلات موجود و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری است که بدین منظور تا حد امکان بازسازی و بازگرداندن خودروهای فرسوده به چرخه فعالیت و نهایتاً در صورت نیاز؛ خرید و جایگزینی خودروهای جدید در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.
  نیکورأی با تأکید بر اینکه نوسازی و بهسازی ناوگان موتوری شهرداری امری ضروری است، افزود: تجهیز و نوسازی ناوگان موتوری علاوه بر ارتقای سرعت و کیفیت خدمات، بهبود عملکرد شهرداری و افزایش سطح کیفیت خدمات رسانی را در پی خواهد داشت.
  وی خاطر نشان کرد: طرح نوسازی و بهسازی ناوگان موتوری موجب حفظ محیط‌زیست، کاهش هزینه‌های جاری تعمیر و نگهداری ناوگان، افزایش بهره‌وری و افزایش رضایت شهروندان خواهد شد.
  شهردار خامنه با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در خصوص این طرح افزود: در سال جاری با مشارکت خیرین بزرگوار یک دستگاه خودروی آمبولانس حمل متوفی مجهز به یخچال و بسیاری از امکانات بهداشتی و قابلیت حمل همزمان دو متوفی که در سطح منطقه مشابهی ندارد، خریداری شده است.
  وی ادامه داد: نوسازی و تجهیز خودروی قدیمی آتش‌نشانی و افزودن آن به ناوگان آتش‌نشانی و نوسازی خودروی مزدا جهت استفاده در واحد خدمات شهری از دیگر اقدامات شهرداری خامنه در راستای اجرای این طرح می‌باشند همچنین یک دستگاه خودروی سواری نیز جهت استفاده در امور اداری طی روزهای آتی خریداری خواهد شد.
  نیکورأی همچنین از برنامه شهرداری خامنه برای نوسازی و تجهیز خودروهای ویژه عملیات عمرانی خبر داد و افزود: خرید و نوسازی خودروهای ویژه عملیات عمرانی از دیگر برنامه‌های شهرداری خامنه می باشد که با خرید و تجهیز این دستگاه‌ها، پروژه های عمرانی با سرعت و کیفیت بیشتری انجام خواهند شد.
  شهردار خامنه در پایان ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ مسئولین و اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت صمیمانه خیرین بزرگوار در راستای توسعه و پیشرفت شهر و شهرداری خامنه، کسب رضایت شهروندان را مهمترین اولویت شهرداری خامنه دانست و ابراز امیدواری کرد تا با بهره‌گیری از حداکثر توان و امکانات موجود، گام های مؤثرتری در مسیر عمران و آبادانی شهر و خدمت رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان شریف و با فرهنگ خامنه برداشته شود.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها