شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , May 28 , Tuesday - ساعت ۰۵:۰۲:۲۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 7 بهمن 1399 - 17:25
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 16027
 • پارک بانوان فرصتی برای افزایش تعاملات اجتماعی بانوان شهر است

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه با اشاره به اینکه پارک بانوان می تواند عرصه ای برای فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، بهداشتی و اقتصادی بانوان در هر جامعه ای باشد، اظهار داشت: برنامه ریزی و طراحی در این پارکها میبایست زمینه ساز شکوفایی، بالندگی، ایجاد حس اعتماد […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه با اشاره به اینکه پارک بانوان می تواند عرصه ای برای فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، بهداشتی و اقتصادی بانوان در هر جامعه ای باشد، اظهار داشت: برنامه ریزی و طراحی در این پارکها میبایست زمینه ساز شکوفایی، بالندگی، ایجاد حس اعتماد به نفس و مشارکت و نیز اشتغال برای بانوان باشد.
  وی ادامه داد: بانوان نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند و باید فضاهایی را مخصوص بانوان ایجاد کرد تا آنها بتوانند با آرامش و امنیت، اوقات فراغت خود را در آنجا سپری نموده و در اقدامات فرهنگی و اجتماعی مشارکت نمایند.
  شهردار خامنه با اشاره به اینکه پروژه پارک بانوان شهر خامنه با حداقل اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرا خواهد شد، افزود: در این پروژه امکانات تفریحی، ورزشی و آموزشی مختلفی برای بانوان در نظر گرفته شده است.
  وی ادامه داد: کلبه سلامت، غرفه های توانمندی، سالن، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، فضای همفکری و گفتمان، زمین ورزشی چند منظوره، کوی نشیمن، فضای بازی کودکان و… از جمله فضاهای احداثی در پارک بانوان خواهند بود.
  نیکورأی در پایان ضمن قدردانی از رهنمون های مسئولین استانی و شهرستانی از مساعدت ها و مشارکت خیرین بزرگوار و نیک اندیش همچون خانواده چهره فاخر شهر خامنه مهندس علی اکبر مقیمی آذری، وراث مرحومه لیلی مقیمی آذری و دیگر خیرین مشارکت کننده در احداث این پارک، همراهی و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان خامنه تقدیر و تشکر نموده و افزود: به امید خدا در پایان سه ماهه اول سال آتی شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه پارک بانوان شهر خامنه خواهیم بود و این پروژه تقدیم بانوان محترم شهر خامنه خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها