شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ مصادف است با 2024 , February 27 , Tuesday - ساعت ۱۰:۱۱:۵۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 بهمن 1393 - 00:23
 • شما اینجا هستید : تصاویر
 • کد مطلب : 2798
 • همایش پیاده روی خانوادگی و مراسم انتخاب شهروند نمونه خامنه برگزار گردید

    

  همایش پیاده روی خانوادگی شهر خامنه بمناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر صبح روز جمعه مورخ 93.11.17 برگزار گردید. این همایش که با استقبال گرم و بی نظیر شهروندان خامنه برگزار گردید پس از طی مسیرهای تعیین شده و گذر از خیابان شیخ محمد خیابانی ، کمربندی امام خمینی(ره) و کمربندی رسالت به ورزشگاه تختی […]

  همایش پیاده روی خانوادگی شهر خامنه بمناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر صبح روز جمعه مورخ 93.11.17 برگزار گردید.
  این همایش که با استقبال گرم و بی نظیر شهروندان خامنه برگزار گردید پس از طی مسیرهای تعیین شده و گذر از خیابان شیخ محمد خیابانی ، کمربندی امام خمینی(ره) و کمربندی رسالت به ورزشگاه تختی خامنه ختم شده و جوایزی نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان شامل سه عدد دوچرخه ، کارت های هدیه به ارزش بیش از ده میلیون ریال و لوازم خانگی اهداء گردید.
  در این مراسم بر اساس اطلاع رسانیهای قبلی شهرداری و مصوبه شورای اسلامی به 6 نفر از شهروندان خوش حساب خامنه ای که عوارضات قانونی خود را در بازه زمانی مشخص شده پرداخت نموده بودند به قید قرعه لوح شهروند نمونه و سکه بهار آزادی و کارت هدیه اهداء گردید.
  شریفی شهردار خامنه در این مراسم با تقدیر و تشکر از شهروندانی که با پرداخت بموقع عوارضات شهرداری را در تامین هزینه های عمرانی و خدماتی یاری نموده اند گفت : بی شک شهروند نمونه مصداق های زیادی دارد که در انتخاب آن تاثیر گذار می باشد که یکی از عمده مصادیق آن احساس مسئولیت شهروندان در پرداخت عوارضات و احساس مالکیت به شهر و تلاش در حفظ و نگهداری آن می باشد که شهرداری خامنه در یک اقدام بدیع با تصویب شورای اسلامی اطلاع رسانی کرده بود که در صورتیکه شهروندان عوارضات خود را در آن زمان پرداخت نموده باشند یک برگه قرعه کشی تحویل میگرفتن که براساس آن برگه ها قرعه کشی انجام می پذیرفت.
  بابک شریفی شهردار خامنه افزود:باتوجه به اینکه این اقدام اولین باری بود که در شهر خامنه و منطقه اجرا میگردید بی شک کم و کاستی هایی در آیتم های گزینش شهروند نمونه داشته است که تلاش خواهیم کرد با تجربیات بدست آمده و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت بتوانیم سایر آیتم های یک شهروند نمونه را نیز اعم از اخلاق و منش و رفتار شهروندی ، احترام به حقوق و قوانین شهری ، نگهداری محله ای و…در این موضوع دخیل کرده و این انتخاب را از حالت شانسی براساس مستندات جمع آوری شده بصورت گزینشی و امتیاز دهی با اعلام موارد امتیاز آور انجام دهیم که بی شک در این حالت با ایجاد یک فضای رقابتی شاهد مشارکت و احساس مسئولیت بیشتری خواهیم بود.
  بابک شریفی به برنامه های ورزشی اجرا شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر خامنه در طول سالجاری اشاره داشته و ادامه داد:2 مورد همایش پیاده روی ، 4 مورد همایش دوچرخه سواری ، 2 مورد همایش دو و میدانی از جمله برنامه های ورزشی اجرا شده در طول سالجاری می باشد که تلاش خواهیم با اجرای چنین برنامه های کم هزینه که بازخورد های ورزشی و تندرستی و نشاط آور زیادی در قبال هزینه صرف شده دارند بتوانیم پویایی و شادابی جامعه و شهر خامنه را بیش از پیش افزایش داده و موجبات انجام ورزشهای همگانی و نشاط عمومی را فراهم سازیم..

  0

  1

  2

  3

  5

  6

  7

  8

  11

  12

  14

  16 095

  16 096

  16 165

  16 166

  16 167

  16 171

  16 172

  16 193

  16 197

  16 203

  16 209

  16 212

  16 216

  16 231

  16 255

  16 260

  32

  mm (2)

  nnn

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۰
  1. باسلام وخسته نباشید وتقدیر وتشکر از شهردار وشورای دلسوز ومحترم وهمچنین کسانی که در این مراسم رابیمایی زحمت کشیده اند قدردانی به عمل میاید.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها