شهرداری خامنه

امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , July 18 , Wednesday - ساعت ۱۸:۲۷:۴۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حمید نیکورأی

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، اولین ...

شهرداری خامنه براساس مجوز شماره ۵۰/۱۳۴ مورخ ۹۴/۵/۱۰ شورای اسلامی ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
 • شما اینجا هستید : اخبار شورا
 • کد مطلب : 13030
 • مصوبات جلسه علنی شماره ۱۰ شورای اسلامی شهر خامنه

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، موسی طهمورثی رئیس شورای اسلامی شهر خامنه در جلسه علنی شماره ۱۰ این شورا که رأس ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۹۷/۳/۲۸ برگزار گردید، ضمن عرض ادب و خیر مقدم به جمع حاضر، با عرض تبریک عید سعید فطر، از شهردار و کارکنان خدوم شهرداری، اعضای شورای اسلامی […]

  IMG_4135-Copy-300x249به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، موسی طهمورثی رئیس شورای اسلامی شهر خامنه در جلسه علنی شماره ۱۰ این شورا که رأس ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۹۷/۳/۲۸ برگزار گردید، ضمن عرض ادب و خیر مقدم به جمع حاضر، با عرض تبریک عید سعید فطر، از شهردار و کارکنان خدوم شهرداری، اعضای شورای اسلامی و هیأت امنای مساجد شهر به جهت برگزاری منسجم و منظم نماز عید فطر تقدیر و تشکر نموده و حضور چشمگیر مردم و اهالی شریف در این مراسم باشکوه را ارج نهاده و در مورد دستور جلسه توضیحاتی ارائه نمود.

  در ادامه این جلسه نامه های رسیده از طرف شهرداری و ادارات و اهالی شهر قرائت شده و پس از بررسی و تبادل نظر،  تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

   

  ۱- نامه شماره ۹۶۲ شهرداری خامنه در مورد تفریغ بودجه شهرداری خامنه در سال مالی ۹۶ که با حضور کارشناس مالی شهرداری و توضیح موارد و بندهای آن به شرح زیر توضیح داده شد، پس از بررسی درآمدها و منابع تامین اعتبار در ۷ بند با جمع کل ۱۹٫۹۷۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال با شرح توصیفی هر یک از بندها در مجموع عملکرد تفریغ بودجه شهرداری، مورد تصویب قرار گرفت.

  ۲- نامه شماره ۶۹۱ شهرداری خامنه در خصوص آمار درآمد و هزینه یک‌ساله شهرداری در سال ۹۶ در ۱۳ صفحه به مبلغ ۱۹٫۳۲۶٫۹۱۴٫۶۵۸ ریال با زیر بندهای مندرج در صفحات فوق به صورت جامع بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

  ۳- نامه شماره ۱۲۶۶ شهرداری خامنه، در خصوص آمار درآمد و هزینه اردیبهشت ماه سال ۹۷ به مبلغ ۵۲۰٫۵۶۳٫۰۰۰ ریال، بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

  ۴- نامه شماره ۱۳۱۹ شهرداری خامنه در خصوص نرم‌افزار صدور عوارض سطح شهر و صدور قبض درآمد شهرداری و سیستم پشتیبانی مبلغ ۱۰ میلیون ریال در سال ۹۷ ، بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

  ۵- نامه شماره ۸۲۵ شهرداری خامنه در خصوص چاپ تمبر مخصوص خامنه با تصویر درخت کهنسال ۱۷۰۰ ساله چنار، مورد تصویب قرار گرفت .

  ۶-  نامه های رسیده از طرف اهالی و شهروندان بحث و بررسی گردید و جوابیه های لازمه داده شد.

  برچسب ها :

  نظرات

  *

  شعار سال

  شعار سال

  اماکن گردشگری
  مسجد میرپنج
  مسجد میر 6
  شهدای خامنه
  شهید سرافراز فلان
  تاریخ شهادت 1350 عملیات خیبر
  شهید سرافراز فلان
  تاریخ شهادت 1390 عملیات بدر
  شهید سرافراز فلان
  تاریخ شهادت 1390 عملیات مرصاد
  شهید سرافراز فلان
  تاریخ شهادت 1350 عملیات خیبر
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری