شهرداری خامنه

امروز : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ مصادف است با 2024 , February 28 , Wednesday - ساعت ۱۲:۱۵:۲۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 بهمن 1398 - 08:46
 • شما اینجا هستید : اخبار شورا
 • کد مطلب : 15357
 • لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری خامنه تقدیم شورا شد

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه لایحه بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ شهرداری را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر نموده و اعلام کرد: افزایش ۱٫۵ برابری بودجه سال ۹۹ در مقایسه با بودجه سال ۹۸ مهمترین ویژگی این لایحه می باشد. وی با اشاره به عملکرد مناسب شهرداری […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه لایحه بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ شهرداری را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر نموده و اعلام کرد: افزایش ۱٫۵ برابری بودجه سال ۹۹ در مقایسه با بودجه سال ۹۸ مهمترین ویژگی این لایحه می باشد.

  وی با اشاره به عملکرد مناسب شهرداری خامنه در سال ۹۸ افزود: علی رغم افزایش هزینه های جاری، پرداخت بدهی های معوق سال های قبل و اوضاع خاص اقتصادی کشور، خوشبختانه کل بودجه سال ۹۸ تنها در عرض ۹ ماه تحقق یافت که امیدواریم این روند در سال آینده نیز تداوم پیدا کند.

  نیکورأی ادامه داد: سهم قابل توجهی از بودجه سال ۹۹ یعنی بیش از ۵۸ درصد از کل بودجه برای امور عمرانی در نظر گرفته شده و بقیه آن به هزینه های جاری تعلق خواهد گرفت.

  وی در خصوص راهبردهای اساسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: عمران و آبادانی شهر، زمینه سازی برای جذب سرمایه گذاران، مدیریت هزینه ها و رعایت اصل صرفه جویی، تأمین منابع مالی پایدار و توسعه صنعت گردشگری و توریسم از جمله راهبردهای اساسی مورد توجه در بودجه سال ۹۹ شهرداری خامنه می باشند.

  شهردار خامنه افزود: پروژه های احداث پارک مفاخر، احداث خیابان ورزش، اصلاح خیابان رسالت شمالی و تکمیل رینگ شهری خامنه، نصب دوربین های امنیتی و همچنین پروژه احداث پارک بانوان جزو مهمترین پروژه های شهرداری خامنه در سال ۹۹ خواهند بود که در لایحه بودجه پیش بینی شده اند.

  وی ادامه داد: پروژه های هدایت و دفع آب های سطحی از طریق جدول گذاری و احداث جوب، ساماندهی سیما و منظر شهری، بهبود فضاهای شهری، نوسازی ناوگان موتوری شهرداری و آسفالت ریزی خیابان ها و معابر سطح شهر از جمله مواردی است که همچون دو سال گذشته در سال ۹۹ نیز مورد توجه جدی قرار خواهند گرفت.

  نیکورأی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با تحقق راهبردهای اصلی لایحه بودجه سال ۹۹ که نقش مهمی در رونق اقتصادی و بهبود شرایط مالی شهرداری خواهند داشت و با مساعدت های مسئولین محترم استانی و شهرستانی و همکاری و همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و به پشتوانه شهروندان فرهیخته و شریف خامنه، شاهد عمران و آبادانی بیش از پیش شهر خامنه باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها