شهرداری خامنه

امروز : جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , May 31 , Friday - ساعت ۰۰:۳۸:۲۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 22 شهریور 1393 - 10:50
 • شما اینجا هستید :
 • کد مطلب : 1326
 • کتابخانه

    

  کتابخانه عمومی آیت الله حاج سید جواد خامنه‌ای در سال ۱۳۷۷ تأسیس شده و دارای ۳۳۰۰۰ جلد کتاب نفیس و ارزشمند می باشد. مجموعه کتابهای مرجع این کتابخانه تقریباً کامل و به همراه دیگر کتب این کتابخانه به عنوان یکی از غنی‌ترین منابع در استان آذربایجان‌شرقی به شمار می روند. در این کتابخانه دو دستگاه […]

  کتابخانه عمومی آیت الله حاج سید جواد خامنه‌ای در سال ۱۳۷۷ تأسیس شده و دارای ۳۳۰۰۰ جلد کتاب نفیس و ارزشمند می باشد. مجموعه کتابهای مرجع این کتابخانه تقریباً کامل و به همراه دیگر کتب این کتابخانه به عنوان یکی از غنی‌ترین منابع در استان آذربایجان‌شرقی به شمار می روند. در این کتابخانه دو دستگاه کامپیوتر مجهز به چاپگر و دارای نمایه نشریات برای چاپ نشریه موجود می باشد که محققین و دانشجویان و دانش‌آموزان و عموم مراجعین محترم می‌توانند به مقالات علمی و فرهنگی و… دسترسی پیدا کنند. تاکنون دو جلد از “نشریه معرفت” توسط این کتابخانه چاپ و منتشر گردیده است.

  سالن آمفی تئاتر این کتابخانه محل برگزاری مراسمی همچون مراسم شب شعر، مراسم جشن‌های انقلاب و سایر مراسم مذهبی و دینی و جلسات سخنرانی بوده و با مساعدت‌های مسئولین در حال حاضر هر روز بر پیشرفت این کتابخانه افزوده می‌شود.

  کتابخانه عمومی آیت الله حاج سید جواد خامنه‌ای که با متراژ ۲۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۶۶۰ متر مربع در سال ۱۳۷۷ توسط ریاست جمهوری وقت افتتاح گردید، مزین به کتب ارسالی از سوی مقام معظم رهبری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهاد کتابخانه‌ها و کتابخانه ملی و کتب اهدائی از سوی خیرین فرهنگ دوست خامنه و منطقه از جمله آقایان؛ سیدهادی خامنه‌ای ، سید محمد خاتمی، حاج حسن کاوسی، تقی مخلصی، شعردوست، قاسمپور و نمایندگان محترم شهرستان شبستر جناب آقای مهندس موسوی کوزه‌کنان، مهندس کریم غیاثی و … می‌باشد.

    

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها
  آخرین ارسال ها
 • کتابخانه