شهرداری خامنه

امروز : جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , May 31 , Friday - ساعت ۰۰:۱۹:۱۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 15 شهریور 1393 - 16:01
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 1221
 • دیوارکشی اماکن و املاک مخروبه

    

  معابر و املاک مخروبه واقع در محدوده  شهر و اماکنی که مشکلات بهداشتی و امنیتی داشته اند براساس ماده110 قانون شهرداریها دیوارکشی میگردند. شریفی شهردار خامنه : بزرگترین مشکل شهرسازی خامنه املاک و اماکنی هستند که بلا استفاده و بصورت متروکه و مخروبه رها گردیده اند. شریفی افزود: برخی از املاکی که مالکان آنها به […]

  معابر و املاک مخروبه واقع در محدوده  شهر و اماکنی که مشکلات بهداشتی و امنیتی داشته اند براساس ماده110 قانون شهرداریها دیوارکشی میگردند.

  شریفی شهردار خامنه : بزرگترین مشکل شهرسازی خامنه املاک و اماکنی هستند که بلا استفاده و بصورت متروکه و مخروبه رها گردیده اند. شریفی افزود: برخی از املاکی که مالکان آنها به شهرهای دیگر از جمله تهران مهاجرت کرده اند و ملک خود را سالیان متمادی بصورت بلا استفاده رها کرده و بشکل متروکه و مخروبه تبدیل گشته اند  بزرگترین معضل شهری خامنه می باشد. وی ادامه داد: متاسفانه در طی سالیان گذشته مهاجرت به شهرهای بزرگ از جمله تهران سبب شده برخی از این املاک بدون استفاده باقی مانده و تبدیل به خرابه هایی شود که مشکلات زیست محیطی ، بهداشتی و امنیتی را بدنبال دارد .

  شریفی خاطرنشان کرد: تا جاییکه ممکن باشد شهرداری سعی دارد با شناسایی و جذب این همشهریان و ارائه تسهیلات و امکانات لازم زمینه ساخت و ساز و نوسازی آنها را فراهم نماید و در این زمینه شورای اسلامی و شهرداری خامنه آماده هرگونه همکاری با مالکان می باشد که در صورت موفقیت در این امر هم زمینه رونق اقتصادی منطقه  فراهم میگردد و هم معضلات موجود از این املاک مرتفع  خواهد گردید لیکن  در محلاتیکه این مشکلات جنبه حیاتی و مخاطره آمیزی داشته باشند ، براساس ماده 110 قانون شهرداریها و مصوبه شورای اسلامی شهر خامنه نسبت به دیوارکشی آن اقدامات قانونی لازم را معمول خواهد داشت.

  شریفی مجددا ضمن اعلام آمادگی شهرداری جهت فراهم نمودن مقدمات سرمایه گذاری در شهر خامنه بالاخص موضوع ساخت و ساز و مسکن افزود : خوشبختانه در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ساخت و ساز و مسکن در خامنه برگزار گردیده بود و توافقات اولیه بعمل آمده با سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار امیدواری کرد :انشاا.. در آینده ای نزدیک شاهد رشد و شکوفایی و رونق اقتصادی و سرمایه گذاری بیشتر در شهر خامنه باشیم .

  1 2 3 4 5 6 7 8 9

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها