شهرداری خامنه

امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 15 , Monday - ساعت ۰۰:۲۲:۱۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 بهمن 1397 - 21:29
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 14062
 • کودکان خامنه سفیران شهر پاک

    

  جمعی از کودکان خامنه به عنوان سفیران شهر پاک در برنامه‌ای اقدام به جمع‌آوری زباله‌های رها شده در فضای سبز شهری نمودند. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، در حاشیه این برنامه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه با بیان اینکه کودکان خامنه سفیران شهر پاک هستند، اظهار داشت: در صورت فرهنگ‌سازی مناسب […]

  جمعی از کودکان خامنه به عنوان سفیران شهر پاک در برنامه‌ای اقدام به جمع‌آوری زباله‌های رها شده در فضای سبز شهری نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، در حاشیه این برنامه، مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه با بیان اینکه کودکان خامنه سفیران شهر پاک هستند، اظهار داشت: در صورت فرهنگ‌سازی مناسب و ارائه آموزش‌های لازم، کودکان امروز می توانند در آینده و در مراحل مختلف زندگی به عنوان سفیران و حامیان محیط زیست مانع تخریب و آلودگی محیط زیست شوند.

  وی ادامه داد: کودکان امروز، مسئولان و حافظان فردای کشور هستند و از این رو آموزش مفاهیم زیست ‌محیطی و حفاظت محیط زیست در سنین کودکی تأثیری به سزایی در حفظ محیط زیست در آینده خواهد داشت.

  نیکورأی افزود: بعد از انتخاب شهر خامنه به عنوان پایلوت اجرای طرح تفکیک از مبدأ پسماند و آغاز به کار رسمی طرح از آبانماه سال جاری، تلاش‌های مختلفی جهت اجرای این طرح و همگام‌سازی شهروندان جهت اجرای آن صورت گرفته است.

  شهردار خامنه ادامه داد: همراه کردن کودکان با این طرح یکی از مواردی است که می‌تواند به اجرای موفق طرح کمک قابل توجهی نماید.

  وی با اشاره به اینکه آموزش تفکیک از مبدأ پسماند و فرهنگ بازیافت از دوران کودکی می تواند سبب همراهی بیشتر کودکان در دوران بزرگسالی شود، افزود: جمعی از کودکان شهر خامنه با اهدای حکم به عنوان سفیران شهر پاک معرفی شدند تا مفاهیم زیست محیطی را به دیگر کودکان هم سن و سال خود آموزش دهند.

  نیکورأی افزود: توزیع سی‌دی‌های آموزشی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی مخصوص کودکان، برگزاری مسابقات نقاشی، انتشار کتابچه آموزش مفاهیم تفکیک پسماند ویژه مدیران مهدکودک‌ها و… از دیگر اقدامات ستاد تفکیک از مبدأ پسماند شهر خامنه در رابطه به همراه سازی کودکان با طرح تفکیک از مبدأ پسماند می‌باشند که در قالب برنامه‌های متنوع‌تری نیز در آینده ادامه خواهند یافت.

  وی تأکید کرد: همراهی کودکان با این طرح سبب می شود تا بزرگسالان و خانواده‌های آنها نیز با دغدغه‌های کودکانه ایشان همراه گردیده و بیشتر در اجرای طرح سهیم گردند.

  شهردار خامنه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مدیران، معلمین و مربیان، دانش آموزان و والدین آنها، آموزشگران و دیگر حامیان محیط زیست و طرح تفکیک از مبدأ پسماند شهر خامنه، افزود: همچون گذشته امیدواریم تا با تکیه بر فرهنگ غنی شهروندان و همراهی بیشتر مردم و سرمایه‌گذاری بر روی آموزش کودکان، گام‌های مؤثرتری در اجرای موفقیت آمیز طرح تفکیک از مبدأ پسماند برداشته شود و در آینده نزدیک روزی فرا رسد که “خامنه شهری عاری از زباله” لقب گیرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها