شهرداری خامنه

امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 20 , Saturday - ساعت ۱۶:۳۸:۳۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 بهمن 1399 - 06:04
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 16032
 • کلنگ احداث پارک بانوان شهر خامنه زده شد

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، صبح روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۵ کلنگ احداث پارک بانوان شهر خامنه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بر زمین زده شد.آیین کلنگ زنی پارک بانوان شهر خامنه با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجانشرقی و فرماندار شهرستان شبستر برگزار شد.معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، صبح روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۵ کلنگ احداث پارک بانوان شهر خامنه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بر زمین زده شد.
  آیین کلنگ زنی پارک بانوان شهر خامنه با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجانشرقی و فرماندار شهرستان شبستر برگزار شد.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شبستر، جمعی از شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای یازده گانه شهرستان شبستر، جمعی از اعضای شورای اداری و شورای تأمین شهرستان شبستر، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی خامنه، رؤسای ادارات و مدیران مدارس شهر خامنه، جمعی از اعضای جمعیت خیریه و صندوق مهدیه خامنه ایها، خانواده های شهدا و ایثارگران و جمعی از اهالی شهر، دیگر میهمانان این مراسم بودند.

  در ابتدای این مراسم موسی طهمورثی رئیس شورای اسلامی شهر خامنه، ضمن خیرمقدم گویی، گزارشی مختصر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته ارائه نموده و از زحمات مهندس نیکورأی شهردار خامنه و کارکنان شهرداری خامنه قدردانی کرد.

  سپس مهندس عبدالهی فرماندار شهرستان شبستر با اشاره به نقش مهم بانوان در جامعه، اظهار داشت: نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل داده و نقش تأثیر گذاری در بخش های مختلف جامعه و همچنین تربیت نسل های بعدی جامعه ایفا می نمایند.
  وی ادامه داد: توجه ویژه به نیازهای بانوان و ایجاد امکانات رفاهی بیشتر و بسترهای لازم به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای ایشان به منظور بهره مندی از توانمندهای بانوان در ساختار جامعه از مهمترین سیاستهای دولت می باشد.
  فرماندار شهرستان شبستر در ادامه از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی خامنه در راستای توجه به نیازهای بانوان شهر قدردانی نمود.

  در ادامه خانم دکتر صادق زاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجانشرقی نیز بر لزوم ایجاد فضاهای مناسب جهت تعامل بیشتر بانوان تأکید کرد و افزود: از شاخصه های اصلی پارک بانوان این است که علاوه بر تأمین امکانات تفریحی و ورزشی، مراکز مشاوره و بستر فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نیز در طراحی و ساخت این پارکها در نظر گرفته شود که خوشبختانه این مسئله در طراحی پارک بانوان شهر خامنه نیز به خوبی رعایت شده است.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها