شهرداری خامنه

امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 20 , Saturday - ساعت ۱۷:۱۸:۱۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 دی 1396 - 15:06
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 11906
 • کارگاه آموزشی “حمایت های روانی-اجتماعی در حوادث و بلایا ” به همت جمعیت هلال احمر خامنه در شهرداری خامنه برگزار می گردد.

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، کارگاه آموزشی “حمایت های روانی-اجتماعی” به همت جمعیت هلال احمر خامنه و با همکاری شهرداری خامنه با حضور جمعی از داوطلبین جمعیت هلال احمر و کارکنان شهرداری خامنه طی روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ دی ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات شهرداری خامنه برگزار می […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، کارگاه آموزشی “حمایت های روانی-اجتماعی” به همت جمعیت هلال احمر خامنه و با همکاری شهرداری خامنه با حضور جمعی از داوطلبین جمعیت هلال احمر و کارکنان شهرداری خامنه طی روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ دی ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات شهرداری خامنه برگزار می گردد.

  در آغاز این دوره، مهندس حمید نیکورأی با اشاره به اینکه کشور ایران به واسطه موقعیت جغرافیایی، تنوع و گستردگی اقلیمی یکی از کشور های آسیب پذیر جهان می باشد، افزود: با تلاش در جهت شناخت پدیده های پرخطر طبیعی و غیر طبیعی و همچنین فراگیری راههای مقابله با آنها و بکارگیری اصول و ضوابط پیشگیری از طریق؛ برنامه ریزی، سازماندهی، تأمین منابع و امکانات، تمرین، مانور و آموزش، می توان خسارات ناشی از حوادث را به حداقل رساند.

  شهردار خامنه ضمن اشاره به مراحل چهارگانه مدیریت بحران، اعم از: پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی و بازتوانی، افزود: مرحله بازسازی و بازتوانی که به مفهوم بازگرداندن وضعیت عادی به مناطق آسیب دیده و همچنین بازگرداندن شرایط جسمی، روحی-روانی و اجتماعی آسیب دیدگان به حالت طبیعی می باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  وی ادامه داد: در همین راستا کارگاه آموزشی “حمایت های روانی-اجتماعی در حوادث و بلایا” با همکاری جمعیت هلال احمر خامنه و به منظور آشنایی داوطلبین جمعیت هلال احمر و کارکنان شهرداری خامنه با مفاهیم مربوط به سلامت روان در بلایا، علائم و واکنش های روانی و رفتاری در مواجهه با استرس و اصول حمایت های روانی–اجتماعی از آسیب دیدگان برگزار می گردد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها