شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ مصادف است با 2017 , August 22 , Tuesday - ساعت ۰۴:۱۷:۴۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

بابک شریفی

پیام شهردار

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 77
 • 268
 • 148,619
 • مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 10919
 • پروژه ساماندهی و آسفالت ریزی خیابان ها و معابر شهر خامنه در سال ۹۶ آغاز گردید

    

  پروژه ساماندهی و آسفالت ریزی خیابان ها و معابر شهر خامنه در سال ۹۶ آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شریفی با اعلام این خبر افزود: پروژه جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی کوی شهید احمدی که در ادامه اجرای پروژه ساماندهی خیابان‌ها و محلات سطح شهر در دستور کار شهرداری خامنه […]

  پروژه ساماندهی و آسفالت ریزی خیابان ها و معابر شهر خامنه در سال ۹۶ آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شریفی با اعلام این خبر افزود: پروژه جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی کوی شهید احمدی که در ادامه اجرای پروژه ساماندهی خیابان‌ها و محلات سطح شهر در دستور کار شهرداری خامنه قرار گرفته است در مراحل پایانی برای شروع آسفالت قرار گرفت.
  شهردار خامنه همچنین به فاز دوم پروژه احداث خیابان شهدای مدافع حرم اشاره نموده و ادامه داد: فاز دوم پروژه احداث خیابان شهدای مدافع حرم در راستای طرح خیابان سازی مسیر منتهی به آرامستان روضه الحسین و در ادامه فاز اول این پروژه که در سال ۹۵ افتتاح گردید، انجام میگیرد.
  وی افزود: این پروژه علاوه بر تسطیح، زیرسازی و آسفالت ریزی، شامل: بدنه سازی خیابان، جدول گذاری و اجرای پروفیل طولی انتقال آب های سطحی می باشد که با هدف استاندارد سازی مسیر مذکور و هدایت و دفع آب های سطحی و همچنین انتقال آب جهت استفاده در آبیاری باغات و مزارع پایین دست اجرا میگردد.
  شریفی در ادامه افزود: عملیات آسفالت ریزی خیابان ها و معابر شهر خامنه از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان(اعتبارات استانی) اجرا خواهد گردید و عملیات ساماندهی و آسفالت ریزی کوی گلستان(کوی غضنفری) نیز به زودی اجرایی خواهد شد.
  شریفی در پایان اظهار امیدواری کرد تا هر چه زودتر و با حمایت های روزافزون مسئولین محترم و شهروندان عزیز، پروژه های یادشده تکمیل گردیده و تقدیم اهالی شریف و با فرهنگ شهر خامنه شوند.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری