شهرداری خامنه

امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , April 19 , Friday - ساعت ۱۴:۰۸:۴۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 آذر 1398 - 14:05
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 15222
 • پروژه تکمیل کمربندی رسالت شهر خامنه بعد از سالها انتظار کلید خورد

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورای شهردار خامنه از آغاز عملیات اجرایی پروژه تکمیل کمربندی رسالت خبر داد. وی اظهار داشت: پروژه احداث خیابان ورزش و خیابان شهید عقیلی در راستای تکمیل کمربندی و رینگ شهری خامنه به تصویب اعضای محترم شورای اسلامی رسیده و به زودی در دستور […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس حمید نیکورای شهردار خامنه از آغاز عملیات اجرایی پروژه تکمیل کمربندی رسالت خبر داد.
  وی اظهار داشت: پروژه احداث خیابان ورزش و خیابان شهید عقیلی در راستای تکمیل کمربندی و رینگ شهری خامنه به تصویب اعضای محترم شورای اسلامی رسیده و به زودی در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.
  نیکورای افزود: پروژه احداث رینگ شهری خامنه شامل تکمیل کمربندی رسالت شمالی و رفع ایرادات اجرایی قبلی و همگام سازی آن با طرح هادی، ساماندهی خیابان شهید عقیلی، احداث میدان شهدا در حدفاصل خامنه و دریان، احداث خیابان ورزش و نهایتا اتصال آن به میدان شهرداری خواهد بود.
  وی ادامه داد: هم اکنون فاز اول این پروژه شامل اصلاح بخش انتهایی رسالت شمالی و اتصال آن به خیابان شهید عقیلی آغاز گردیده و با تامین اعتبارات مورد نیاز، فازهای بعدی این پروژه نیز به تدریج و در ماه های آتی اجرایی خواهند شد.
  شهردار خامنه افزود: با اجرای فازهای مختلف این پروژه، رینگ شهری خامنه تکمیل شده و مشکلات ترافیکی ناشی از بازار هفتگی به ویژه در سه راهی کتابخانه به سمت دریان مرتفع خواهد شد.
  وی ادامه داد: زیباسازی بصری شهر، رفع مشکلات ناشی از آبهای سطحی با جدول گذاری های انجام شده، ساماندهی ورودی و خروجی شهر از سمت دریان و… از دیگر مزایای اجرای این پروژه می باشند.
  نیکورای در پایان تاکید کرد: کمبود اعتبارات و مشکلات اقتصادی هیچ گاه مانع تلاش و کوشش در جهت عمران و آبادانی شهر نخواهند بود و امیدوارم در سایه الطاف خداوند متعال و با تمام توان و با مساعدت های مسئولین محترم و اعضای محترم شورای اسلامی و با حمایت های همشهریان بزرگوار بیش از پیش در مسیر توسعه و پیشرفت شهر خامنه حرکت نماییم.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها