شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 23 , Tuesday - ساعت ۱۹:۰۳:۰۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 آبان 1395 - 02:57
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 9765
 • تعطیلی کارخانه نساجی مهمترین مشکل و مسئله در شهر خامنه

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، دیدار مردمی اهالی شهر خامنه با خانم دکتر آقاپور نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۹۵/۸/۲۷ در محل مسجد حاج حسین خامنه برگزار گردید. در ابتدای این برنامه شریفی شهردار خامنه ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر و تشکر از زحمات خانم […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، دیدار مردمی اهالی شهر خامنه با خانم دکتر آقاپور نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۹۵/۸/۲۷ در محل مسجد حاج حسین خامنه برگزار گردید.
  در ابتدای این برنامه شریفی شهردار خامنه ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر و تشکر از زحمات خانم دکتر آقاپور به شرح مشکلات مهم و موانع موجود در شهر خامنه پرداخت و مساعدت در حل این مشکلات را از خانم آقاپور خواستار شد.
  در ادامه خانم دکتر آقاپور گزارشی مختصر از اقدامات صورت گرفته در راستای حل مشکلات شهر خامنه و شهرستان شبستر ارائه نموده و افزود: ابتدا لازم است که مشکلات و موانع موجود را بر اساس درجه اهمیتشان اولویت بندی نمود و این اولویت بندی اولین گام در مسیر حل مشکلات موجود است.
  نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی  مهمترین مشکل و مسئله شهر خامنه را تعطیلی کارخانه نساجی عنوان نموده و ادامه داد: حل مشکل کارخانه نساجی و بازگشایی آن یکی از اولویت های مهم بوده و سهم قابل توجهی در حل برخی دیگر از مشکلات منطقه من جمله مشکل بیکاری دارد. وی در این باره افزود: یکی از راه حل های این موضوع تغییر کاربری کارخانه است که حل این مشکل را بسیار تسهیل می کند ولی تلاش ما بر این است تا این کارخانه را با همان کاربری و ماهیت گذشته یعنی کارخانه نساجی حفظ و بازگشایی نماییم.
  ایشان با اشاره به دیگر مشکلات موجود در شهر خامنه، افزود: سایر مشکلات شهر و تقاضاهای به حق اهالی خامنه نیز  در حال بررسی و پیگیری هستند و باید بدانیم که بزرگترین مانع در مسیر حل اکثر این مشکلات نبود اعتبارات کافی و هزینه های بسیار سنگین آن می باشد با این حال در تلاش هستیم تا این مشکلات را نیز به تدریج مرتفع نماییم.
  📌در ادامه نیز هر یک از اهالی به صورت جداگانه مشکلات خویش را با خانم دکتر آقاپور مطرح نمودند.

  IMG_7649 IMG_7651 IMG_7655 IMG_7668 IMG_7674 IMG_7683 IMG_7700 IMG_7718 IMG_7726 IMG_7727 IMG_7792 IMG_7823 IMG_7826 IMG_7835 IMG_7862 IMG_7869 IMG_7900 - Copy (2) IMG_8011 IMG_8021 IMG_8026 IMG_8045 IMG_8101 IMG_8145 IMG_8148

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها