شهرداری خامنه

امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ مصادف است با 2017 , November 24 , Friday - ساعت ۱۴:۲۱:۰۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حسن شفایی مقدم

سرپرست شهرداری خامنه

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 103
 • 200
 • 165,350
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۹
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 11636
 • مهندس شریفی: تلاش برای توسعه و پیشرفت شهر خامنه سرلوحه سه و نیم سال خدمتم در این شهر بود

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، آخرین جلسه مهندس بابک شریفی با همکاران شهرداری، ظهر روز سه شنبه ۹۶/۷/۱۱ با حضور کارکنان شهرداری خامنه در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید. مهندس شریفی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش شبانه روزی کلیه کارکنان شهرداری افزود: مجموعه کارکنان […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، آخرین جلسه مهندس بابک شریفی با همکاران شهرداری، ظهر روز سه شنبه ۹۶/۷/۱۱ با حضور کارکنان شهرداری خامنه در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.

  مهندس شریفی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش شبانه روزی کلیه کارکنان شهرداری افزود: مجموعه کارکنان شهرداری همچون حلقه های یک زنجیر هستند که توفیق در ارائه خدمات شایسته به شهروندان مرهون تلاش و کوشش تک تک آنها در کنار همدلی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر می باشد.
  وی ادامه داد: اگر چه در یک مجموعه مدیریتی همواره مدیر مجموعه در صدر توجهات قرار دارد ولی باید بدانیم توفیق این مجموعه بدون همدلی و همکاری صمیمانه دیگر اعضا به ثمر نخواهد نشست، از این رو چنانچه شهرداری خامنه در امر خدمت به مردم توفیقی کسب نموده باشد حتما به همت تمامی کارکنان این شهرداری بوده است.
  ایشان افزود: بسیار خرسندم و خدای متعال را شاکرم که افتخار خدمت به شهروندان شریف و با فرهنگ خامنه را به من ارزانی داشت تا بتوانم نقش کوچکی در جهت عمران و آبادانی زادگاه پدری مقام معظم رهبری ایفا نمایم.
  شریفی ادامه داد: در طول مدت سه و نیم سال خدمتم در شهرداری خامنه سعی بنده بر این بوده تا به پشتوانه تلاش شبانه روزی و خالصانه تمامی همکاران، در مسیر حرکت به سوی عمران و آبادانی شهر خامنه گام بردارم و اگر در این راه اشتباهی صورت گرفته و یا نقصانی وجود داشته و یا اگر یکی از همکاران و شهروندان محترم رنجیده خاطر گردیده اند از کلیه عزیزان تقاضا دارم که تقصیراتم را نادیده بگیرند.
  وی اظهار داشت: موهبت خدمت به مردم ولایتمدار خامنه نقطه عطفی در زندگی شخصی و سوابق کاری بنده به شمار می رود که سبب می شود همواره از آن به نیکی یاد کنم.
  شریفی ادامه داد: توسعه و پیشرفت شهر خامنه و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان تنها هدفی بود که به عنوان سرلوحه خدمت خویش قرار داده و در حد توان سعی نمودم تا به دور از حواشی و با همدلی اعضای محترم شورای اسلامی و همراهی شما همکاران عزیز بدان دست یابیم.
  ایشان در پایان ابراز امیدواری نمود تا شهر خامنه همچون گذشته در سایه خداوند متعال و در پرتو منویات مقام معظم رهبری و با تلاش و خالصانه و خاضعانه تمامی خادمینش همواره در مسیر تعالی و پیشرفت قرار گیرد.

  همچنین در پایان این جلسه از خدمات صادقانه کارکنان شهرداری خامنه توسط مهندس شریفی تقدیر بعمل آمد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری