شهرداری خامنه

امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 15 , Monday - ساعت ۰۰:۰۳:۵۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 12 مهر 1396 - 03:49
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 11636
 • مهندس شریفی: تلاش برای توسعه و پیشرفت شهر خامنه سرلوحه سه و نیم سال خدمتم در این شهر بود

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، آخرین جلسه مهندس بابک شریفی با همکاران شهرداری، ظهر روز سه شنبه ۹۶/۷/۱۱ با حضور کارکنان شهرداری خامنه در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید. مهندس شریفی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش شبانه روزی کلیه کارکنان شهرداری افزود: مجموعه کارکنان […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، آخرین جلسه مهندس بابک شریفی با همکاران شهرداری، ظهر روز سه شنبه ۹۶/۷/۱۱ با حضور کارکنان شهرداری خامنه در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.

  مهندس شریفی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش شبانه روزی کلیه کارکنان شهرداری افزود: مجموعه کارکنان شهرداری همچون حلقه های یک زنجیر هستند که توفیق در ارائه خدمات شایسته به شهروندان مرهون تلاش و کوشش تک تک آنها در کنار همدلی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر می باشد.
  وی ادامه داد: اگر چه در یک مجموعه مدیریتی همواره مدیر مجموعه در صدر توجهات قرار دارد ولی باید بدانیم توفیق این مجموعه بدون همدلی و همکاری صمیمانه دیگر اعضا به ثمر نخواهد نشست، از این رو چنانچه شهرداری خامنه در امر خدمت به مردم توفیقی کسب نموده باشد حتما به همت تمامی کارکنان این شهرداری بوده است.
  ایشان افزود: بسیار خرسندم و خدای متعال را شاکرم که افتخار خدمت به شهروندان شریف و با فرهنگ خامنه را به من ارزانی داشت تا بتوانم نقش کوچکی در جهت عمران و آبادانی زادگاه پدری مقام معظم رهبری ایفا نمایم.
  شریفی ادامه داد: در طول مدت سه و نیم سال خدمتم در شهرداری خامنه سعی بنده بر این بوده تا به پشتوانه تلاش شبانه روزی و خالصانه تمامی همکاران، در مسیر حرکت به سوی عمران و آبادانی شهر خامنه گام بردارم و اگر در این راه اشتباهی صورت گرفته و یا نقصانی وجود داشته و یا اگر یکی از همکاران و شهروندان محترم رنجیده خاطر گردیده اند از کلیه عزیزان تقاضا دارم که تقصیراتم را نادیده بگیرند.
  وی اظهار داشت: موهبت خدمت به مردم ولایتمدار خامنه نقطه عطفی در زندگی شخصی و سوابق کاری بنده به شمار می رود که سبب می شود همواره از آن به نیکی یاد کنم.
  شریفی ادامه داد: توسعه و پیشرفت شهر خامنه و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان تنها هدفی بود که به عنوان سرلوحه خدمت خویش قرار داده و در حد توان سعی نمودم تا به دور از حواشی و با همدلی اعضای محترم شورای اسلامی و همراهی شما همکاران عزیز بدان دست یابیم.
  ایشان در پایان ابراز امیدواری نمود تا شهر خامنه همچون گذشته در سایه خداوند متعال و در پرتو منویات مقام معظم رهبری و با تلاش و خالصانه و خاضعانه تمامی خادمینش همواره در مسیر تعالی و پیشرفت قرار گیرد.

  همچنین در پایان این جلسه از خدمات صادقانه کارکنان شهرداری خامنه توسط مهندس شریفی تقدیر بعمل آمد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها