شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 23 , Tuesday - ساعت ۱۸:۳۸:۰۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 آذر 1402 - 09:13
 • شما اینجا هستید : اخبار شورا
 • کد مطلب : 16997
 • مصوبه شماره ۵۰/۳۶۵ شورای اسلامی شهر خامنه

    

  ۱- نامه شماره ۴۰۹۷ شهرداری خامنه در خصوص فروش تعدادی از ماشین آلات شهرداری که فرسوده شده اند و جایگزین نمودن آن با وسایط نقلیه جدید، مصوب گردید: طبق قوانین و مقررات مالی شهرداری ها و از طریق انتشار آگهی مزایده و یا از طریق سازمان همیاری شهرداری ها طبق نظریه کارشناس رسمی دادگستری نسبت […]

  ۱- نامه شماره ۴۰۹۷ شهرداری خامنه در خصوص فروش تعدادی از ماشین آلات شهرداری که فرسوده شده اند و جایگزین نمودن آن با وسایط نقلیه جدید، مصوب گردید: طبق قوانین و مقررات مالی شهرداری ها و از طریق انتشار آگهی مزایده و یا از طریق سازمان همیاری شهرداری ها طبق نظریه کارشناس رسمی دادگستری نسبت به فروش یکدستگاه خودروی نیسان کمپرسی و یکدستگاه وانت مزدا اقدام و نسبت به خرید یکدستگاه خودروی نیسان کمپرسی صفر کیلومتر اقدام لازم را بعمل آورد.

  ۲- نامه شماره ۳۹۹۴ شهرداری خامنه در خصوص واریز مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال از بابت تامین بخشی از اعتبارات سال ۱۴۰۲ به حساب شورای اسلامی بررسی و تصویب گردید.

  ۳- نامه شماره ۳۶۲۷ شهرداری خامنه در خصوص آمار درآمد و هزینه آبان ماه شهرداری در سال ۱۴۰۲ رویت و بررسی گردید که به مبلغ ۶٫۹۸۱٫۵۳۸٫۰۴۶ ریال از بابت جمع هزینه ها و موجودی آخر دوره موازنه با درآمد (مبلغ ۶٫۹۸۱٫۵۳۸٫۰۴۶ ریال درآمد و ۱۳٫۸۷۳٫۳۷۲٫۲۷۶ ریال هزینه و مبلغ ۶٫۸۹۱٫۸۳۴٫۲۳۰- موجودی آخر دوره) مورد تصویب قرار گرفت.

  ۴- نامه شماره ۲۶۰۶۱۲ فرمانداری محترم شهرسستان شبستر در خصوص نامه پیوستی اداره کل مدیریت بحران با موضوع دستورالعمل مدیریت مبارزه با کرو برگخوار، و پیگیری و هماهنگی و نظارت بر نحوه پایش و ردیابی و مقابله با شیوع آفت فوق بررسی و مصوب گردید شهرداری محترم نسبت به اطلاع رسانی از طریق نصب در تابلوی اعلانات و کانال های سطح شهر و نیز هماهنگی لازم با جهاد کشاورزی شهرستان شبستر بعمل آورد و همایش در این زمینه با حضور کارشناسان اداره در محل کتابخانه عمومی شهر برگزار گردد.

  ۵- نامه شماره ۵۰/۳۴۸ درخواست آقای حیدر عزیزی در خصوص حق الزحمه دبیر شورای اسلامی شهر در طی سال ۱۴۰۲ مصوب گردید. ماهیانه مبلغ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان حق الزحمه به ایشان پرداخت شود.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها