شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ مصادف است با 2017 , November 21 , Tuesday - ساعت ۰۷:۵۸:۴۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حسن شفایی مقدم

سرپرست شهرداری خامنه

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 49
 • 105
 • 164,891
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 11691
 • مسئول خدمات شهری شهرداری و دبیر ستاد مدیریت بحران شهر خامنه: شهرداری تمهیدات لازم را برای فصل سرما و پیشگیری از وقوع حوادث غیر مترقبه تدارک دیده است.

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، موسی صمدزاده از آمادگی کامل کارکنان و تجهیز ماشین آلات و ادوات برف روبی و یخ زدایی واحد خدمات شهری شهرداری خامنه به منظور مدیریت بحران و رویارویی با فصل سرما خبر داد. مسئول خدمات شهری شهرداری خامنه افزود: تمهیدات لازم برای فصل سرما و بارش‌های […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، موسی صمدزاده از آمادگی کامل کارکنان و تجهیز ماشین آلات و ادوات برف روبی و یخ زدایی واحد خدمات شهری شهرداری خامنه به منظور مدیریت بحران و رویارویی با فصل سرما خبر داد.

  مسئول خدمات شهری شهرداری خامنه افزود: تمهیدات لازم برای فصل سرما و بارش‌های برف و پیشگیری از وقوع حوادث غیر مترقبه انجام شده و ضمن خرید و تهیه نمک و دیگر مواد مربوط به یخ زدایی، ماشین آلات برف روبی و امداد و نجات شهرداری نیز مجهز گردیده و نیروهای خدمات شهری این شهرداری از آمادگی لازم جهت رویارویی با فصل سرما و بارش های برف و باران برخوردار هستند.

  وی با اشاره به نصب مخازن نمک در مسیر بلوار ورودی شهر، افزود: بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح نصب مخازن نمک در مسیر بلوار ورودی شهر در سال گذشته، به منظور تأمین امنیت جانی و مالی و رفاه حال شهروندان این مخازن در سال جاری نیز با تعداد بیشتری در مسیر مذکور تعبیه خواهند شد.

  دبیر ستاد مدیریت بحران شهر خامنه ادامه داد: همچون سال‌های گذسته درصورت نزول بارش‌های زمستانی، نمک پاشی های گسترده توسط کارگران خدوم خدمات شهری در سطح شهر انجام خواهد شد و طرح نصب مخازن نمک تنها به منظور پیشگیری از غافلگیری و یخ زدگی های ناشی از بارش های ناگهانی و دسترسی سریع شهروندان به ملزومات بازگشایی مسیر اجرا می‌گردد.

  صمدزاده در پایان افزود: از کلیه همشهریان فهیم و با فرهنگ انتظار داریم تا همچون سال های گذشته همکاری لازم را با نیروی های خدوم شهرداری معمول داشته و نکات ایمنی را رعایت نمایند تا شاهد بروز سوانح و حوادث ناگوار در سطح شهر نباشیم. انشاء الله

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری