شهرداری خامنه

امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ مصادف است با 2017 , November 21 , Tuesday - ساعت ۰۸:۰۱:۴۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حسن شفایی مقدم

سرپرست شهرداری خامنه

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 49
 • 105
 • 164,891
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
 • شما اینجا هستید : اخبار عمومي > بدون دسته
 • کد مطلب : 8713
 • طرح ارائه تسهیلات تشویقی ساخت و ساز در سال ۹۵ نیز ادامه خواهد داشت

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، طرح ارائه تسهیلات تشویقی ساخت و ساز کاهش مبنای عوارض در سال ۹۵ نیز همانند سال گذشته ادامه خواهد یافت. مهندس شریفی شهردار خامنه با اعلام این مطلب، افزود: در سال ۹۴ با تصویب شورای اسلامی شهر طرح‌های مختلفی با هدف توسعه و ترویج ساخت و […]

  photo_2016-07-04_13-59-16به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، طرح ارائه تسهیلات تشویقی ساخت و ساز کاهش مبنای عوارض در سال ۹۵ نیز همانند سال گذشته ادامه خواهد یافت.

  مهندس شریفی شهردار خامنه با اعلام این مطلب، افزود: در سال ۹۴ با تصویب شورای اسلامی شهر طرح‌های مختلفی با هدف توسعه و ترویج ساخت و ساز در شهر و ایجاد فرصت مناسب برای تسویه حساب عوارض شهرداری برای شهروندان، من جمله اهدای ماسه و سیمان رایگان جهت نماکاری ساختمان‌های مشرف به خیابان‌ها و معابر، بخشودگی کامل عوارض به مدت دو سال در صورت نورپردازی نمای ساختمان با هدف زیباسازی بصری و محیطی شهر و همچنین کاهش مبنای عوارض و بخشودگی جرائم ناشی از عدم پرداخت بموقع عوارض، موجبات رونق امر مسکن و ساخت و ساز را فراهم نموده و شهروندان عزیز را برای ساخت و سازهای جدید ترغیب و تشویق نماییم.

  وی با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح‌ مذکور در شهر خامنه، تصریح کرد: خوشبختانه ارائه این تسهیلات در سال ۹۴، سبب گردید تا علی رغم رکود ساخت و ساز در شهر‌های مختلف کشور، صدور پروانه‌های ساختمانی در شهر خامنه نسبت به سال ۹۳ با افزایش ۳۸ درصدی روبه‌رو شود.

  شهردار خامنه ادامه داد: امسال نیز همانند سال ۹۴ در پی آن هستیم تا با اجرای طرح‌های تشویقی و اعطای تسهیلات ویژه اعم از واگذاری سیمان و ماسه رایگان، کاهش مبنای عوارض، واگذاری اقساطی زمین و … ضمن ایجاد منابع درآمدی برای شهرداری، زمینه رونق ساخت و ساز را در شهر مهیا سازیم.

  شریفی با تأکید بر لزوم همدلی و مشارکت مردم در توسعه و آبادانی شهری، اظهار امیدواری کرد تا در سال جاری نیز با اجرای طرح ارائه تسهیلات تشویقی ساخت و ساز به شهروندان، شاهد شکوفایی و رونق امر مسکن و توسعه و آبادانی بیش از پیش شهر خامنه باشیم.

   

  لینک دسترسی به متن خبر در خبرگزاری بسیج

  لینک دسترسی به متن خبر در خبرگزاری ایرنا

  لینک دسترسی به متن خبر در خبرگزاری وقت نیوز

  لینک دسترسی به متن خبر در خبرگزاری شبسترنیوز

  لینک دسترسی به متن خبر در خبرگزاری آسانیوز

   

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری