شهرداری خامنه

امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , July 15 , Monday - ساعت ۰۱:۳۵:۲۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 شهریور 1395 - 13:43
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 9218
 • شهردار خامنه: علی‌رغم کمبود منابع اعتباری و کاهش منابع مالی شهرداری، در سایه‌ تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم شهرداری خوشبختانه یک روز هم شاهد توقف عملیات عمرانی در طـی دو سال گذشته نبوده‌ایم.

    

      شهردار خامنه: علی‌رغم کمبود منابع اعتباری و کاهش منابع مالی شهرداری، در سایه‌ تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم شهرداری خوشبختانه یک روز هم شاهد توقف عملیات عمرانی در طـی دو سال گذشته نبوده‌ایم.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شریفی با اشاره به مرحله سوم آسفالت‌ریزی‌های گسترده در شهر خامنه […]

   

  Picture 056

   

  شهردار خامنه: علی‌رغم کمبود منابع اعتباری و کاهش منابع مالی شهرداری، در سایه‌ تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم شهرداری خوشبختانه یک روز هم شاهد توقف عملیات عمرانی در طـی دو سال گذشته نبوده‌ایم.

   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شریفی با اشاره به مرحله سوم آسفالت‌ریزی‌های گسترده در شهر خامنه بالاخص در محلات؛ کوی بهار، کوی دانش۳، کوی شهید صادق‌زاده، کوی رضوان، کوی نسیم، کوی لادن و ضلع شرقی کوی مخابرات، افزود: با وجود اینکه منابع درآمدی و مالی شهرداری در طی دو سال اخیر با کاهش روبه‌رو بوده، خوشبختانه به لطف خداوند متعال و تلاش‌های همکاران ارجمندم در طی دو سال گذشته حتی یک روز هم پروژه‌های عمرانی تعطیل نگشته‌ و شهرداری خامنه با بهره‌گیری از تمامی امکانات و توانایی‌های موجود همچنان درصدد اجرای پروژه‌های جدید می‌باشد.

  ایشان در ادامه به روند عملیات اجرایی پروژه‌های سال جاری اشاره نموده و تصریح کرد: اجرای نازک‌کاری طبقه همکف تالار شهر که در حال حاضر طبقات زیرزمین، اول و دوم آن تکمیل گردیده، شروع عملیات نماسازی ساختمان اداری، احداث جاده سلامت و خیابان شهدای مدافع حرم، جدول‌گذاری و کانیوگذاری محلات و همچنین ساماندهی منطقه گردشگری قره‌کهریز و احداث شهربازی به صورت مشارکتی و … در روزهای اخیر نشان از پویایی و تحول عمرانی در شهر خامنه می‌باشد.

  وی در ادامه افزود: پس از اتمام پروژه‌های نیمه‌ تمام، امیدواریم به زودی شاهد آغاز پروژه‌های خدماتی و عمرانی دیگری در سطح شهر خامنه با محوریت اقتصاد مقاومتی و ایجاد منابع درآمدی پایدار، صرفه‌جویی در منابع آبی و هم‌چنین پروژه‌های ساماندهی مناطق گردشگری به منظور جذب گردشگر و سرمایه به شهر خامنه باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها