شهرداری خامنه

امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , April 19 , Friday - ساعت ۱۴:۰۹:۵۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 خرداد 1395 - 22:30
 • شما اینجا هستید : بدون دسته
 • کد مطلب : 8420
 • جلسه بررسی مسایل، مشکلات و برنامه های گردشگری و میراث فرهنگی شهر خامنه با حضور شهردار خامنه، رئیس شورای اسلامی و مهندس امینیان رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان در محل این اداره کل برگزار گردید.

    

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر به همراه مهندس امینیان با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با مهندس آبدار مدیر کل جدید این اداره کل، دیدار و گفت و گو نمودند. در ابتدای این دیدار مهندس شریفی شهردار […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر به همراه مهندس امینیان با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با مهندس آبدار مدیر کل جدید این اداره کل، دیدار و گفت و گو نمودند.

  در ابتدای این دیدار مهندس شریفی شهردار خامنه ضمن عرض تبریک انتصاب مهندس آبدار به عنوان مدیر کل جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، این انتصاب را نوید بخش توجه بیش از پیش به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و زمینه ساز توسعه همه جانبه آن دانست.

  شهردار خامنه در ادامه با تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت قبلی و مساعدت های این اداره کل برای ثبت ملی خانه شیخ محمد خیابانی، به مشکلات موجود بر سر راه اجرای پروژه مرمت و بازسازی بنای مذکور، احیای منزل پدری مقام معظم رهبری به عنوان یک پروژه فرا استانی و ملی و نیز طرح مرمت و بازسازی محوطه درختان کهنسال چنار شهر اشاره نمودند.

  مهندس امینیان نماینده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان شبستر نیز در این دیدار گزارشی مختصر از مطالعات و اقدامات صورت گرفته در راستای عملی شدن این پروژه ها ارائه نمود.

  مهندس آبدار ضمن تقدیر و تشکر از توضیحات شهردار خامنه و مهندس امینیان به لزوم اهمیت ویژه به آثار تاریخی شهر خامنه به عنوان شهر ولایت تأکید نموده و از برنامه بازدید از این شهر در هفته آتی و تلاش برای حل مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب خبر دادند.

  IMG_9241 IMG_9246 IMG_9275 IMG_9276 IMG_9298 IMG_9327

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها