شهرداری خامنه

امروز : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ مصادف است با 2024 , June 16 , Sunday - ساعت ۰۳:۵۸:۳۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

اکبر حسن زاده

پیام شهردار

پروژه های عمرانی
پروژه های سرمایه گذاری
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
اخبار شهرداري

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، با عنایت ...

سامانه پرداخت عوارض خودرو
وضعیت جوی شهر خامنه
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 9 دی 1393 - 22:58
 • شما اینجا هستید : بدون دسته > تصاویر
 • کد مطلب : 2498
 • جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرخامنه ، وایقان ، سیس و صوفیان در سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

    

  جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری و کمبودهای شهرهای خامنه ، وایقان ، سیس و صوفیان با حضور مهندس خندان دل معاون وزیر و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و دکتر علیلو نماینده مردم شهرستان شبستر در محل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تشکیل گردید. در این جلسه که شهرداران خامنه ، وایقان ، […]

  جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری و کمبودهای شهرهای خامنه ، وایقان ، سیس و صوفیان با حضور مهندس خندان دل معاون وزیر و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و دکتر علیلو نماینده مردم شهرستان شبستر در محل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تشکیل گردید.
  در این جلسه که شهرداران خامنه ، وایقان ، سیس و صوفیان و روسای شوراهای اسلامی شهرهای خامنه ، وایقان و صوفیان نیز حضور داشتند مهندس خندان دل پس از خیر مقدم به حضار جلسه مباحث كلان بخش هاي مديريت شهري و روستائي و برنامه هاي عمده دولت ، وزارت كشور و سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور به منظور ارتقاي سطح خدمات شهرداري ها و دهياري ها به شهروندان را تشريح نمودند
  در ادامه دکتر علیلو به برخی از نارساییهای و وضعیت موجود شهرستان و لزوم توجه بیشتر به شهرستان فرهنگی شبستر و شهرها و روستاهای آن اشاره و وضعیت و نیازهای تک تک شهرها را تشریح نمودند.
  سپس بابک شریفی شهردار خامنه در مقدمه با اشاره به پیشینه تاریخی شهر خامنه و قدمت قریب به 80 ساله تاسیس شهرداری در این شهر و با یادآوری سبقه فرهنگی شهر گفت : وضعیت موجود خامنه به هیچ وجه گویای قدمت آن نیست و بایستی تلاش و مساعدت گردد تا شهر ولایت به جایگاه واقعی خود نزدیکتر شود که این امر نیازمند توجه ویژه مسئولین بزرگوار می باشد.سپس شریفی درخواست اعتبار بیشتری جهت پروژه های عمرانی را خواستار گردیده و گفت :نبود خودروی استاندارد آتش نشانی در شهر 80 ساله قابل قبول نبوده و امید آن میرود تا با مساعدتهای نماینده محترم شهرستان دکتر علیلو و ریاست محترم سازمان با اختصاص یک دستگاه خودروی آتش نشانی موافقت گردد تا زمینه های خدمات رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان با فرهنگ خامنه فراهم گردد.شهردار خامنه گفت :تالار شهر خامنه که از سال 86 عملیات اجرایی آن آغاز گردیده است هم اینک با پیشرفت فیزیکی حدود 70% نیمه کاره باقی مانده و لازم است هرچه سریعتر به اتمام برسد .و همچنین جهت خدمات رسانی بهتر و در شان مردم فرهنگی خامنه نیاز به اعتبارات بیشتری می باشد که انشاا.. با موافقت و مساعدت ریاست محترم سازمان این امر مهم نیز عملی گردد.
  سپس هریک از شهرداران حاضر در جلسه به عمده مسائل و مشکلات شهرهای خود اشاره داشته و گزارشی از وضعیت و اقدامات شهرداری را ارائه نمودند.
  در پایان جلسه مهندس خندان ضمن مطرح نمودن پرسشهائي در زمينه وضعيت خدمات رساني شهرداري ها و دهياري ها به مردم و نقاط قوت و كاستي هاي موجوداشاره داشته ، دستورات لازم براي رفع برخي كاستي ها و مشكلات از جمله تخصیص قیر یارانه ای و ماشین آلات سنگین و خدماتی و پرداخت اعتبار را صادر نمود.
  0

  1

  3

  4

  5

  7

  8

  9

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  اماکن گردشگری

   

  مسجد تاریخی میرپنج
  شماره ثبت در فهرست آثار ملی: 19579
  درختان 1700 ساله چنار
  موزه هدایای شهر خامنه
  منطقه گردشگری قره کهریز
  مقبره شیخ نجم الدین گیلانی
  آب انبار تاریخی قیرخ ایاخ
  مقبره حسین خان میرپنج
  بوستان تپه ای مصلی
  یادمان شهدای گرانقدر گمنام
  قنات های تاریخی پر آب شهر خامنه
  شهدای خامنه
  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری وبسایت شهرداري تفرش ثبت شکایات و پیشنهادات
  پربازدیدترین ها