شهرداری خامنه

امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ مصادف است با 2018 , January 17 , Wednesday - ساعت ۲۱:۵۳:۳۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حمید نیکورای

شهردار خامنه

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 5
 • 836
 • 172,238
 • دی ۲۵, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۵
 • شما اینجا هستید : اخبار شورا > بدون دسته > تاسيسات و نهادها
 • کد مطلب : 2301
 • بمناسبت هفته بیماران کلیوی:تکریم بیماران و تجلیل از خادمان

    

  بمناسبت هفته بیماران کلیوی از بیماران دیالیزی بیمارستان خامنه تکریم و از زحمات کادر بیمارستان ، پزشکان و پرستاران تجلیل شد. طی مراسمی که بمناسبت هفته گرامیداشت بیماران کلیوی به همت بیمارستان خامنه ، شهرداری و شورای اسلامی خامنه روز 4 آذرماه در محل کتابخانه آیت الله حاج سید جواد خامنه ای برگزار گردید ، […]

  بمناسبت هفته بیماران کلیوی از بیماران دیالیزی بیمارستان خامنه تکریم و از زحمات کادر بیمارستان ، پزشکان و پرستاران تجلیل شد.
  طی مراسمی که بمناسبت هفته گرامیداشت بیماران کلیوی به همت بیمارستان خامنه ، شهرداری و شورای اسلامی خامنه روز 4 آذرماه در محل کتابخانه آیت الله حاج سید جواد خامنه ای برگزار گردید ، بیماران کلیوی و دیالیزی بیمارستان مورد تکریم و از زحمات کادر بیمارستان تجلیل شد. در این مراسم ابتدا دکتر امین نوروزی رییس بیمارستان خامنه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ، به ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت بیمارستان پرداخت و از زحمات خیرین به جهت حمایت های خود از بیمارستان قدردانی کرد.
  در ادامه برنامه امام جمعه محترم شهرستان شبستر حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا محمد زاده ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کننده گان این مراسم بالاخص مدیریت و کادر بیمارستان ، شهرداری و شورای اسلامی و آرزوی بهیودی و سلامت بیماران عزیز در خصوص سفارشات و آموزه های دینی برای تکریم و حمایت از بیماران اشاره و آرزومند بهبود و صحت کامل برای تمامی بیماران بویژه بیماران خاص و بیماران کلیوی گردیده و توجه به نیازهای این قشر از جامعه را خواستار شدند و نیاز به عیادت و تکریم از بیمار را به جهت سفارش در آموزه های دینی جزء وظیفه مسئولین و مردم خوانده و توجه بیشتر به مسائل بهداشتی را سفارش نمودند.
  سپس بهروز پنجه ای رییس کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی خامنه با ارائه گزارشی از تاریخچه و روند شکل گیری و احداث بیمارستان خامنه از 45 سال پیش عنوان داشت : بیمارستان خامنه میراث گرانبهایی است که از پدرانمان به ما رسیده و بر ما و مسئولین واجب است که در نگهداری و بهبود امور و حل مشکلات آن تلاش کنیم . ایشان از تلاشها و حمایت های بی دریغ خیرین جهت نگهداری و پیشرفت این بیمارستان در طول سالیان گذشته تقدیر و تشکر نموده و در خصوص نحوه و شرایط تشکیل بخش دیالیز این بیمارستان گزارشی را ارائه نمودند .پنجه ای در سخنان گفت : بخش دیالیز خامنه به عنوان تنها مرکز دیالیزی از پلیس راه تبریز تا سلماس لازم است که در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم و یقینا با توسعه آن می توان ضمن ارائه خدمات مطلوبتر به بیماران در موضوع توریست درمانی نیز می توان این بیمارستان را به عنوان تنها مرکز دیالیزی شهرستان بسط و توسعه داد.ایشان همچنین اشاره داشت با وجود این بخش در بیمارستان خامنه می توان سایر بخش ها و تخصص ها را در سایر مراکز درمانی و بیمارستانهای شهرستان سرمایه گذاری نموده و در نهایت بصورت تخصصی تر در هر مرکز به امور درمان بیماران پرداخت .
  پنجه ای در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از خیرین و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان از زحمات دکتر صومی در راستای تکمیل و تجهیز بیمارستان برای اجرای طرح کوهورت قدردانی نموده و از حمایت های خیرین جهت رفع نیازهای بیماران عزیز سپاس گزاری و خواستار تجهیز بیشتر و گسترش بیمارستان بخصوص بخش دیالیزی آن شدند.
  در ادامه برنامه دکتر نوروزی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان در خصوص مسائل بهداشتی جامعه و شهرستان توصیه هایی ارائه و بر لزوم توجه بیشتر به بحث پیشگیری قبل از درمان تاکید داشتند.ایشان در خصوص طرح کوهورت که بصورت پایلوت استانی در بیمارستان خامنه اجرا میگردد اشاره و بر اهمیت آن در علم پزشکی روز که یک امر پیشگیرانه تلقی میگردد مطالبی ایراد و از زحمات دکتر صومی و شورای اسلامی به جهت پیگیری تشکیل و اجرای این طرح در بیمارستان خامنه قدردانی نمودند.و نوید آن را دادند که با اجرای کامل این طرح علاوه بر گسترش و بسط کمی و کیفی بیمارستان سبب اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه و شهر خامنه خواهد گردید.
  در پایان مراسم با تقدیم هدیه و گل از بیماران کلیوی تکریم و بهبودی و صحت کامل این عزیزان مسئلت و از زحمات کادر بیمارستان ، پزشکان ، پرستاران و خادمان آن مجموعه تجلیل شد.
  شهرداری و شورای اسلامی خامنه بر خود وظیفه میداند از جناب آقای علیرضا کردیان مدیرعامل شرکت دریان کندو بجهت حمایت های مادی و معنوی خود در برگزاری این مراسم با شکوه تقدیر و سپاس گزاری نماید.

  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  11

  12

  14

  15

  16

  17

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  25

  26

  27

  28

  29

  30

  32

  33

  34

  35

  36

  37

  38

  39

  39ش

  40

  41

  42

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. در وهله اول از تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان شهرداری و در راس آن ریاست محترم شهرداری برای اجرای پروژه های عمرانی که واقعا و الحق و انصاف راه 4 ساله را پیمودند تشکر میکنم.
   و همچنین به خاطر برگزاری چنین برنامه های فرهنگی و خداپسندانه که معمولا هر ماه خبرشو ما توسایتتون می بینیم تشکر میکنم.
   و اما بعد ؛ سایت شهرداری واقعا جای تشکر خاص داره که تمام اخبار شهر خامنه رو بصورت بروز بارگذاری میکنه و کساییکه از وطن دورند نیز می تونند از اخبار ولایت با خبر باشند.

   عزت زیاد

  2. اجرکم عندالله


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری
  پربازدیدترین ها
 • مراسم تکریم و معارفه شهردار خامنه برگزار شد - 57 بار

 • تجدید میثاق با آرمان های رفیع شهدا در اولین روز کاری مهندس نیکورای شهردار خامنه - 57 بار

 • طرح مسائل و مشکلات شهر خامنه در نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خامنه با نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی - 55 بار

 • مهندس نیکورأی شهردار خامنه در حاشیه بازدید از موزه هدایای خامنه: مشکلات و نواقص موزه هدایای شهر خامنه برطرف گردیده و بخش مردم شناسی به آن اضافه خواهد شد. - 53 بار

 • عملیات هرس زمستانه درختان سطح شهر خامنه آغاز شد. - 53 بار

 • نشست صمیمی مهندس نیکورأی شهردار جدید خامنه با کارکنان شهرداری - 52 بار

 • عملیات اجرایی پروژه احداث ایستگاه آتش نشانی استاندارد شهر خامنه از سر گرفته شد. - 49 بار

 • پیام تقدیر و تشکر مهندس حمید نیکورأی شهردار خامنه از مردم و مسئولین - 48 بار

 • شهردار خامنه به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان خامنه از اماکن ورزشی شهر خامنه بازدید نمود. - 27 بار

 • شهردار خامنه: مرمت و احیای بناهای تاریخی، گامی بلند در مسیر رشد و توسعه شهری و شناساندن قدمت و اصالت خامنه - 18 بار

 • کارگاه آموزشی “حمایت های روانی-اجتماعی در حوادث و بلایا ” به همت جمعیت هلال احمر خامنه در شهرداری خامنه برگزار می گردد. - 13 بار