شهرداری خامنه

امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ مصادف است با 2017 , November 23 , Thursday - ساعت ۰۵:۱۸:۲۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
شهردار خامنه

عکس شهردار خامنه

حسن شفایی مقدم

سرپرست شهرداری خامنه

پروژههای عمرانی و …
پروژه های سرمایه گذار.
گردشگری
فرهنگی و اجتماعی
سامانه پیامک شهرداری
سامانه پرداخت عوارض خودرو
آمار بازدیدکنندگان
 • 0
 • 80
 • 104
 • 165,127
 • آبان ۱۳, ۱۳۹۶
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن, ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
 • شما اینجا هستید : اخبار شهرداري
 • کد مطلب : 10250
 • ایستگاه آتش‌نشانی استاندارد دو جایگاهه بزرگ به زودی در شهر خامنه احداث می‌گردد

    

  پروژه احداث ایستگاه آتش‌نشانی در دستور کار شهرداری خامنه قرار گرفت. ایستگاه آتش‌نشانی استاندارد دو جایگاهه بزرگ به زودی در شهر خامنه احداث می‌گردد.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس شریفی با اعلام این خبر افزود: به دنبال تدوین لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا و با هدف ارتقاء […]

  پروژه احداث ایستگاه آتش‌نشانی در دستور کار شهرداری خامنه قرار گرفت.

  ایستگاه آتش‌نشانی استاندارد دو جایگاهه بزرگ به زودی در شهر خامنه احداث می‌گردد.

   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خامنه، مهندس شریفی با اعلام این خبر افزود: به دنبال تدوین لایحه مدیریت یکپارچه ایمنی شهر و روستا و با هدف ارتقاء سطح ایمنی شهرها و روستاهای کشور پروژه احداث ایستگاه آتش‌نشانی همسان کلاس دو جایگاهه بزرگ در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
  شهردار خامنه با اشاره به جزئیات این پروژه، اظهار داشت: این پروژه از محل اعتبارات بند (و) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۹۵ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مطابق با نقشه‌ها و مشخصات ابلاغی از سوی این سازمان و با مصوبه شورای اسلامی شهر با متراژی بالغ بر ۶۰۰ متر مربع در محل خیابان شهید طهمورثی، روبه‌روی اداره گاز خامنه احداث خواهد گردید.
  وی ادامه داد: ایستگاه های آتش نشانی جزو ابنیه و تأسیسات زیربنایی و با اهمیت شهرها به شمار می‌آیند و همین امر سبب گشته تا در بودجه سال ۹۶ شهرداری در کنار توجه به دیگر مسائل و پیش بینی و تعریف پروژه های درآمدزایی و گردشگری و همچنین بهسازی اماکن شهری و فضای سبز و پارک ها درصدد ارتقای وضعیت ایمنی و اتخاذ تدابیر مؤثر برای حفظ شهر از خطر حریق و ایجاد آمادگی هرچه بیشتر به منظور پیشگیری و مقابله با بحران ها باشیم.
  شریفی با اشاره به اینکه ایستگاه‌های آتش نشانی به عنوان مکانی جهت استقرار و آمادگی نیروها و خودروهای آتش نشانی و امداد نقش مهمی در تأمین ایمنی شهر و شهروندان ایفا می‌کنند، افزود: امیدواریم با اجرای پروژه احداث ساختمان خدمات ایمنی و آتش نشانی در شهر خامنه، ضمن عمل به وظایف مندرج در ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، وظایف خود در قبال حفظ ایمنی و خدمات رسانی به مردم شریف شهر خامنه را بنحو احسن انجام دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  شعار سال

  شعار سال

  پیوند ها
  وبسايت مقام معظم رهبري وبسایت ریاست جمهوری وبسایت مجلس وبسایت وزارت کشور وبسایت استانداری وبسایت سازمان شهرداری ها وبسایت فرمانداری وبسایت فرمانداری